NASZE PANIE: 

Dorota Słota - nauczyciel stażysta
- studia magisterskie - Uniwersytet Gdański na kierunku: politologia;
- studia podyplomowe - Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna na kierunku:edukacja wczesnoszkolna                       i przedszkolna;
- studia podyplomowe - Szkoła Uni-Terra w Poznaniu na kierunku: przygotowanie pedagogiczne.

Aleksandra Kosiedowska - nauczyciel mianowany
- studia licencjackie - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku na kierunku: pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne;
- studia magisterskie - Gdańska Wyższa Szkoła Humanistycna w Gdańsku na kierunku: edukacja wczesnoszkolna      i przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego;
- studia podyplomowe - Wyższa Szkoła Kształceniea Zawodowego we Wrocławiu na kierunku: wczesne nauczanie języka angielskiego.                           

Barbara Łach - pomoc nauczyciela

Barbara Słowikowska - obsługa


Mamy 3 lata, a nasza grupa nazywa się „Krasnoludki”, ponieważ bardzo lubimy bajkę „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”, a naszą ulubioną piosenką jest utwór pt. „My jesteśmy krasnoludki”.

Dla wielu z nas grupa przedszkolna to pierwsze miejsce, w którym spędzamy dużo czasu poza rodzinnym domem, a także poznajemy siebie i otaczający nas świat. Podczas pobytu w przedszkolu stajemy się coraz bardziej samodzielni, bawimy się klockami, lalkami, samochodami, pacynkami, ale też malujemy, rysujemy, wycinamy i kleimy zdobiąc naszymi pracami przedszkole.

Dużo przyjemności sprawia nam słuchanie bajek czytanych przez Panie, z których dowiadujemy się ciekawych rzeczy. Ogromną radość sprawiają nam zabawy w ogrodzie.

Koleżeństwo, zgodna i bezpieczna zabawa to ważna sprawa, jednak najważniejsze jest to, że jesteśmy bardzo szczęśliwi w naszym przedszkolu.

W roku szkolnym 2022/2023 realizujemy program wychowania przedszkolnego „Odkrywamy siebie i świat” Jadwigi Pytlarczyk.